HaberlerGündemBağlar'da yol açma ve genişletme çalışmaları devam ediyor

Bağlar'da yol açma ve genişletme çalışmaları devam ediyor

​Diyarbakır merkez Bağlar Belediyesi, bir mahallede parke taşı döşeme, iki mahallede ise yeni yol kazandırma çalışmasını tamamlayarak halkın hizmetine hazır hale getirdi.

Bağlar'da yol açma ve genişletme çalışmaları devam ediyor

Bağlar Belediyesi tarafından ilçe merkezi ve kırsal yerleşim yerlerinde halkın huzurlu yaşam koşullarına ulaşması için çalışmalar sürdürülürken Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Karacadağ bölgesinde yer alan Övündüler Mahallesi'ne bağlı Tokaçlı Mezrası'nda yeni yollar kazandırarak ulaşımı rahatlattı. Bazı bölgelerde ise dar ve kullanılamaz hale gelen yollar, vatandaşların talebi üzerine genişletildi.

Ayrıca Belediye ekipleri, merkez Yunus Emre Mahallesi'nde bozulan ve yıpranan parke taşlarını yenileriyle değiştirerek kaldırım ve ara sokakları konforlu hale getirdi.

Pandemiye rağmen kesintisiz çalışan belediye ekiplerine teşekkür eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu "Vatandaşlarımızın sağlıklı koşullarda yaşaması için özverili bir şekilde emek ortaya koyan Fen İşleri Müdürlüğümüzün değerli personeline çok teşekkür ediyorum. Milletimize hizmet eden çalışma arkadaşlarımla gurur duyuyorum." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum"Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum"Cougar tipi helikopterlerin ilk kazası değil!Cougar tipi helikopterlerin ilk kazası değil!Şırnak'ta askeri araç devrildi: 11 yaralıŞırnak'ta askeri araç devrildi: 11 yaralıBakan Hulusi Akar ve beraberindeki komutanlar helikopterin düştüğü bölgeye gittiBakan Hulusi Akar ve beraberindeki komutanlar helikopterin düştüğü bölgeye gittiMSB: Helikopter kazasında şehit sayımız 11’e yükseldiMSB: Helikopter kazasında şehit sayımız 11’e yükseldi
SIRADAKİ HABER