HaberlerGündem"Bağlar’da bir gün değil, her gün temizlik" seferberliği

"Bağlar’da bir gün değil, her gün temizlik" seferberliği

​Bağlar’da temizlik bilincini yaymak amacıyla ilçenin cadde ve sokaklarında geniş kapsamlı temizlik çalışması başlatıldı.

"Bağlar’da bir gün değil, her gün temizlik" seferberliği

Bağcılar Mahallesi Aram Tigran Caddesi’nde başlayan kampanyanın ilk gününe Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu da katıldı.

Temizlik elbisesi giyip eline aldığı süpürge ile sokakları temizleyerek çalışmaya destek veren Beyoğlu'nu bu şekilde gören vatandaşlar gösterdiği hassasiyetinden dolayı kendisine teşekkür etti.

İki aşamalı olarak yürütülen çalışmada çöp ve atıklardan arındırılan cadde ve sokaklar, belediyeye ait araçlar tarafından tazyikli su ile yıkanarak temizlendi.

"Temizliği yaşam biçimi haline getirmeliyiz"

"Bağlar’da bir gün değil, her gün temizlik" sloganıyla genel temizlik seferberliği yürüttüklerini belirten Beyoğlu, temizliği yaşam biçimi haline getirmeyi amaçladıklarını söyledi.

Beyoğlu, "Göreve geldiğimiz ilk günden beri bu konuda son derece hassas davranıyoruz. Teknik imkanlar bakımından her türlü takviyeyi yaparak çevre dostu modern araçlarla güçlendirdiğimiz temizlik personelimiz, mesai gözetmeden vatandaşlarımıza sağlıklı, temiz ve huzurlu yaşam alanları sağlamaya gayret ediyor. Biz de çalışmaya katılarak örnek teşkil etmeye çalıştık. Pandemiden korunma yollarının başında temizlik geliyor. Vatandaşlarımızla el ele vererek temizliği yaşam biçimi haline getirmeliyiz. Yaşadığımız yerleri temiz tutmak hepimizin görevidir. Tüm vatandaşlarımızı bu konuda duyarlı olmaya ve katkı sunmaya davet ediyoruz." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin'de aynı aboneye birer gün arayla 2 fatura kesildiMardin'de aynı aboneye birer gün arayla 2 fatura kesildiAKOM'dan İstanbul için yoğun kar yağışı uyarısıAKOM'dan İstanbul için yoğun kar yağışı uyarısıCumhurbaşkanı Erdoğan Aliyev ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan Aliyev ile görüştüYoncalı Barajı ile 174 bin dekar arazinin su ile buluşturulması bekleniyorYoncalı Barajı ile 174 bin dekar arazinin su ile buluşturulması bekleniyorHizbullah Cemaati Rehberi Gümüş'ten 21'inci yıldönümünde "17 Ocak" mesajıHizbullah Cemaati Rehberi Gümüş'ten 21'inci yıldönümünde "17 Ocak" mesajı
SIRADAKİ HABER