HaberlerGündemBağlar'da ana caddelerde temizlik çalışması başlatıldı

Bağlar'da ana caddelerde temizlik çalışması başlatıldı

Diyarbakır merkez Bağlar ilçe Belediyesi’nin sorumluluğuna geçen ana yol özelliğine sahip 29 caddede temizlik seferberliği başlatıldı.

Bağlar'da ana caddelerde temizlik çalışması başlatıldı

Bağlar Belediyesi ekipleri tarafından ilçenin birçok caddesinde temizlik ve yol çalışmaları devam ederken, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nin sorumluluğundan Bağlar Belediyesi sorumluluğuna geçen 29 ana yolda da temizlik çalışmalarına start verildi.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, caddeleri temizleyerek vatandaşların günlük yaşamı için standart hale getirdiklerini söyledi.

İlçenin temizliğine büyük önem verdiklerini belirten Beyoğlu, "Belediyemizin sorumluluk alanına geçen 29 caddemizde geniş kapsamlı temizlik çalışması başlatmış durumdayız. Göreve geldikten sonra son model çevre dostu araçlar ve her türlü teknik imkanlarla güçlendirdiğimiz ekiplerimiz, vatandaşların sağlıklı ortamda yaşama imkanına kavuşması için ellerinden geleni yapıyor.  Bağlar’ımızı temiz ve yaşanılabilir bir ilçe haline getirene kadar mücadelemiz devam edecektir." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER