HaberlerGündemBağlar Belediyesinden evi yanan aileye moral ve destek ziyareti

Bağlar Belediyesinden evi yanan aileye moral ve destek ziyareti

​Diyarbakır merkez Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, 5 Nisan Mahallesi'nde çıkan yangın sonucu evi yanan aileyi ziyaret ederek moral verdi, evin tadilatı için gerekli desteği sağlayacaklarını söyledi.

Bağlar Belediyesinden evi yanan aileye moral ve destek ziyareti

Bağlar 5 Nisan Mahallesi'nde henüz kesinleşmeyen nedenlerle çıkan yangın bir ailenin yaşadığı evi harabeye çevirdi.

Tuncay ailesine ait evde yaşanan olay sonrasında ev büyük hasar görürken, eşyalar kullanılamaz hale geldi.

Olayı öğrenir öğrenmez evi ziyaret eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, aileye geçmiş olsun dileğinde bulunarak üzüntülerini paylaştı.

Beyoğlu, "Hamd olsun vatandaşlarımıza zarar gelmedi. Evin durumu kötü, ciddi bir hasar var. Evin bakım ve onarımı noktasında imkanlar dahilinde gereken desteği sağlayacağımızı ifade ettik. Herkesin başına gelebilecek üzücü bir durum. Ailemiz bu durumu inşallah atlatacaktır." dedi.

Yaşanan olay nedeniyle büyük bir üzüntü ve şok yaşadıklarını dile getiren ev sahibi Melek Tuncay, bu zor durumda yanlarında olan Beyoğlu'na teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER