HaberlerGündemBağlar Belediyesi yılın ilk gününde sokak hayvanlarını unutmadı

Bağlar Belediyesi yılın ilk gününde sokak hayvanlarını unutmadı

​Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, 2021 yılının ilk gününü sokak hayvanlarına ayırdı.

Bağlar Belediyesi yılın ilk gününde sokak hayvanlarını unutmadı

Belediyeye ait park ve yaşam alanlarına beraberinde getirdiği temel besin ürünlerini hayvanlara dağıtan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Yiyecekleri kendi elleriyle köpeklere dağıtarak yeni yılın ilk gününde yürekleri ısıtan karelerin ortaya çıkmasına neden oldu.

"Yaratılanı severiz yaratandan ötürü" gibi ulvi bir anlayıştan geldiklerini belirten Beyoğlu, "Hayvanlara özel ilgi ve muhabbet duyan yüce bir peygamberin ümmetiyiz. Kültürümüz ve temsil etmiş olduğumuz siyasi gelenek de bu vicdani sorumluluğu esas alıyor. Belediye olarak sokak hayvanlarına karşı insani ve vicdani vazifemizi yerine getirmeye devam edeceğiz." dedi.

İLGİLİ HABERLER

WhatsApp geri adım attı: Gizlilik sözleşmesinin tarihini ertelediWhatsApp geri adım attı: Gizlilik sözleşmesinin tarihini ertelediPervari'de yoğun kar yağışından kapanan 12 köyün yolu ulaşıma açıldıPervari'de yoğun kar yağışından kapanan 12 köyün yolu ulaşıma açıldıİş yerinden para kasasını çalan kişi eski çalışan çıktıİş yerinden para kasasını çalan kişi eski çalışan çıktıİletişim Başkanı Altun, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları telin ettiİletişim Başkanı Altun, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları telin ettiHafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının 7'ncisi başladıHafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının 7'ncisi başladı
SIRADAKİ HABER