HaberlerGündemBağlar Belediyesi sosyal çalışmalarına devam ediyor

Bağlar Belediyesi sosyal çalışmalarına devam ediyor

​Diyarbakır'ın merkez Bağlar Belediyesi yol ve kaldırım çalışmalarına devam ederken ilçenin Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ev ziyaretlerine devam ediyor.

Bağlar Belediyesi sosyal çalışmalarına devam ediyor

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçenin en büyük yerleşim yerlerinden olan Selahaddin Eyyubi Mahallesi'nde devam eden kaldırım yenileme ve parke taşı döşeme çalışmalarını inceleyerek Şeyh Şamil Mahallesi'nde kendisini davet eden vatandaşların evlerine misafir oldu.

Bağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen kaldırım yenileme ve parke taşı monte etme çalışmalarını takip eden Beyoğlu, mahalle sakinlerinin davetlerine icabet etti.

Ev ziyaretlerinin yanı sıra esnaflarla da bir araya gelen Beyoğlu, sorun ve taleplerini dinleyip salgın sürecinde yaşanan gelişmeler hakkında bir süre sohbet etti.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER