HaberlerGündemBağlar Belediyesi sosyal çalışmalarına devam ediyor

Bağlar Belediyesi sosyal çalışmalarına devam ediyor

​Diyarbakır'ın merkez Bağlar Belediyesi yol ve kaldırım çalışmalarına devam ederken ilçenin Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ev ziyaretlerine devam ediyor.

Bağlar Belediyesi sosyal çalışmalarına devam ediyor

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçenin en büyük yerleşim yerlerinden olan Selahaddin Eyyubi Mahallesi'nde devam eden kaldırım yenileme ve parke taşı döşeme çalışmalarını inceleyerek Şeyh Şamil Mahallesi'nde kendisini davet eden vatandaşların evlerine misafir oldu.

Bağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen kaldırım yenileme ve parke taşı monte etme çalışmalarını takip eden Beyoğlu, mahalle sakinlerinin davetlerine icabet etti.

Ev ziyaretlerinin yanı sıra esnaflarla da bir araya gelen Beyoğlu, sorun ve taleplerini dinleyip salgın sürecinde yaşanan gelişmeler hakkında bir süre sohbet etti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER