HaberlerGündemBağlar Belediyesi personel maaşlarına yüzde 40 ile 60 oranlarında zam yaptı

Bağlar Belediyesi personel maaşlarına yüzde 40 ile 60 oranlarında zam yaptı

​Diyarbakır merkez Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, personel maaşına zam yaparak belediye tarihinin en büyük artış ve iyileştirmesini gerçekleştirdi.

Bağlar Belediyesi personel maaşlarına yüzde 40 ile 60 oranlarında zam yaptı

Yüzde 40 ile 60 arasında değişen oranlarda zam yapan Bağlar Belediyesi tüm personele yüzde 4 ek iyileştirme sağlarken aynı zamanda personel arasındaki yevmiye eşitsizliğine son verdi.

Ön lisans ve lisans mezunu personele daha fazla iyileştirme yapan Bağlar Belediyesi, personelin üniversite okumasını da teşvik etmiş oldu.

Uzun yıllar düşük maaşla çalışmaktan şikayetçi olan personel, yapılan zammın ardından Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti.

Belediyenin kaynaklarını millete hizmet yolunda değerlendirerek iki yılda daha önce yaşanmayan bir değişime imza attıklarını belirten Beyoğlu, "Bizler bu başarılı hizmetleri yaparak halkımızı mutlu ederken tek başımıza değildik. Personelimizin emek ve gayretleriyle bunu başardık. Biz de istedik ki bu kadar emek veren çalışma arkadaşlarımızı mutlu edelim, evlerine huzurlu şekilde gitmelerini sağlayalım." dedi.

Beyoğlu, "Kaynakları doğru ve yerinde kullanırsanız hem halk hizmetle tanışmış olur hem personel bunun gibi zam ve iyileştirmelerle mutlu olarak huzurla çalışmış olur. Biz anlayış ve misyon olarak emek ve emekçi dostuyuz." ifadelerini kullandı.  

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER