HaberlerGündemBağlar Belediyesi'nin yol çalışmaları devam ediyor

Bağlar Belediyesi'nin yol çalışmaları devam ediyor

​Diyarbakır'ın Bağlar ilçesine bağlı 150 bin nüfuslu Bağcılar Mahallesi, modern mimarinin ön plana çıktığı yeni yaşam alanlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Bağlar Belediyesi'nin yol çalışmaları devam ediyor

Merkez Bağlar Belediyesi, modern mimarisi ve yeni yaşam alanlarıyla günden güne gelişerek büyüyen Bağcılar Mahallesi'nde hayata geçirdiği yeni yollarla ulaşıma rahat nefes aldırıyor.

Hummalı çalışmalarla yeni yollar kazandırarak vatandaşlara elverişli ulaşım imkanları sağlayan Bağlar Belediyesi, Ahmet Kaya Caddesi'ne 10 metre genişlik ve 400 metre uzunluk, 15 metre genişlik ve 800 metre uzunluk, 12 metre genişlik ve 350 metre uzunluk ölçülerinde 3 yeni yolun inşasını tamamladı.

Ahmet Kaya Caddesi’ne bir haftada toplam 37 metre genişliğinde ve 1,5 kilometre uzunluğunda üç yeni yol kazandırılırken Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçenin birçok noktasında yol yapım hizmetlerinin devam ettiğine vurgu yaptı.

Beyoğlu, "İlçemizin her noktasına hizmet götürerek ulaşımı güvenli ve elverişli hale getiriyoruz. Bir hafta içerisinde üç yeni yol kazandırdık. Şehir içinde ve kırsalda birçok noktada yol yapım ve ulaşım sorunlarını çözmeye yönelik hizmetlerimiz devam ediyor." dedi.

İLGİLİ HABERLER

İstanbul'da 373 milyon TL değerinde sahte parfüm ele geçirildiİstanbul'da 373 milyon TL değerinde sahte parfüm ele geçirildiDiyarbakır'da ticari taksilerin plaka mağduriyeti 12 yıldır sürüyorDiyarbakır'da ticari taksilerin plaka mağduriyeti 12 yıldır sürüyorMardin-Midyat bölünmüş yol ihalesinin yapıldıMardin-Midyat bölünmüş yol ihalesinin yapıldıMardin’de 2021 yılının ilk “İl Koordinasyon Kurulu” toplantısı yapıldıMardin’de 2021 yılının ilk “İl Koordinasyon Kurulu” toplantısı yapıldıMalatya Ticaret ve Sanayi Odası uzaktan eğitime tablet desteğinde bulunduMalatya Ticaret ve Sanayi Odası uzaktan eğitime tablet desteğinde bulundu
SIRADAKİ HABER