HaberlerGündemBağlar Belediyesi bu yılki asfaltlama çalışmalarına başladı

Bağlar Belediyesi bu yılki asfaltlama çalışmalarına başladı

​Diyarbakır merkez Bağlar Belediyesi, kendi ürettiği sıcak asfalt ile ilçedeki cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışmalarını yeniden başlattı.

Bağlar Belediyesi bu yılki asfaltlama çalışmalarına başladı

Kış mevsimi dolayısıyla bir süredir asfaltlama çalışmalarına ara vermek mecburiyetinde kalan Bağlar Belediyesi, bu sezonki ilk çalışmasını Mevlâna Halit Mahallesi 15 yıldan bu yana asfalt görmeyen 468 no'lu sokaktan başladı.

İki günlük çalışma sonunda 500 metrelik alan sıcak asfalt ile döşenerek vatandaşların hizmetine sunuldu.

Asfaltlama çalışmalarını inceleyen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ile görüşen vatandaşlar, uzun yıllar sonra ilk kez böyle kapsamlı ve güzel bir hizmet gördüklerini dile getirerek ulaşımda yaşanan aksaklığı ortadan kaldıran çalışma için teşekkür dileklerini iletti.

Beyoğlu, vatandaşları memnun eden çalışma ve hizmetlerden dolayı Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ederek bölgeden ayrıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER