HaberlerGündemBağlar Belediyesi bu yılki asfaltlama çalışmalarına başladı

Bağlar Belediyesi bu yılki asfaltlama çalışmalarına başladı

​Diyarbakır merkez Bağlar Belediyesi, kendi ürettiği sıcak asfalt ile ilçedeki cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışmalarını yeniden başlattı.

Bağlar Belediyesi bu yılki asfaltlama çalışmalarına başladı

Kış mevsimi dolayısıyla bir süredir asfaltlama çalışmalarına ara vermek mecburiyetinde kalan Bağlar Belediyesi, bu sezonki ilk çalışmasını Mevlâna Halit Mahallesi 15 yıldan bu yana asfalt görmeyen 468 no'lu sokaktan başladı.

İki günlük çalışma sonunda 500 metrelik alan sıcak asfalt ile döşenerek vatandaşların hizmetine sunuldu.

Asfaltlama çalışmalarını inceleyen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ile görüşen vatandaşlar, uzun yıllar sonra ilk kez böyle kapsamlı ve güzel bir hizmet gördüklerini dile getirerek ulaşımda yaşanan aksaklığı ortadan kaldıran çalışma için teşekkür dileklerini iletti.

Beyoğlu, vatandaşları memnun eden çalışma ve hizmetlerden dolayı Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ederek bölgeden ayrıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER