HaberlerGündem​Bağlar Belediyesi bozulan sokak ve caddeleri yenilemeye devam ediyor

​Bağlar Belediyesi bozulan sokak ve caddeleri yenilemeye devam ediyor

​Diyarbakır merkez Bağlar Belediyesi, virüsün yayılım hızını kontrol altına almak amacıyla uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının fırsat bilerek kaldırım ve sokak yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

​Bağlar Belediyesi bozulan sokak ve caddeleri yenilemeye devam ediyor

Bu yıl, ilçe merkezindeki 12 mahallede alt ve üst yapı çalışmalarını sürdüren Bağlar Belediyesi, çalışmalarıyla sokakları günlük yaşam için daha elverişli hale getiriyor.

Devam eden çalışmalar kapsamında Mevlâna Halit Mahallesi'nin ara sokak ve kaldırımlarına parke taşları döşendi.

İlçe halkının hak ettikleri hizmeti verebilmek için seferberlik başlattıklarını ifade eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, "Göreve geldiğimizde bu mahallelerde yaşayan vatandaşlar hak ettikleri hizmeti alamamaktan şikâyet ediyordu. Bunun üzerine seferberlik başlattık. Hafta sonları da olmak üzere gece gündüz çalışarak önemli mesafe aldık. Sokak ve kaldırımları yenileyerek parke taşlarıyla kullanışlı hale getiriyoruz. Bütün gayretimiz kıymetli hemşerilerimizin sağlıklı ve huzurlu şartlarda yaşamasını sağlamaktır." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde seyrediyorHava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde seyrediyorAdana'da iki adet AK-47 ele geçirildiAdana'da iki adet AK-47 ele geçirildiKaçak avcılık yapan 9 kişiye 192 bin TL ceza kesildiKaçak avcılık yapan 9 kişiye 192 bin TL ceza kesildiAdana'da uyuşturucu operasyonunda 39 kişi tutuklandıAdana'da uyuşturucu operasyonunda 39 kişi tutuklandıDışişleri Mali'deki saldırıları kınadıDışişleri Mali'deki saldırıları kınadı
SIRADAKİ HABER