HaberlerGündemBağlar Belediyesi Berat Kandili'nde engelli çocukları olan aileyi sevindirdi

Bağlar Belediyesi Berat Kandili'nde engelli çocukları olan aileyi sevindirdi

​İki çocuğu engelli olan Seyyar ailesini ziyaret eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, aileye nakdi ve aynı desteğin yanı sıra hasta olan engelli çocuğun tedavisi için ilgili kurumlar üzerinden yardımcı olma sözü verdi.

Bağlar Belediyesi Berat Kandili'nde engelli çocukları olan aileyi sevindirdi

Hafta sonunu Fatih ve 5 Nisan mahalle sakinleriyle geçiren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, eşi Dürdane Beyoğlu ile beraber 9 çocuklu aileyi ziyaret etti.

Tek gözlü ve tek odalı evde yaşayan aileyi ziyaret ederek çocukların sağlık durumu hakkında bilgi alan Beyoğlu, çalışanı olmayan aileye ayni ve nakdi destek sağlayarak hasta olan engelli küçük yaştaki çocuğun tedavi olması için sağlık kuruluşları üzerinden destek olma sözü vererek aileyi sevindirdi.

Babanın rahatsız olması nedeniyle çalışamadığı aileye ayni ve nakdi destek sağlayan Beyoğlu, kalıcı gelir için de ilgili sosyal kuruluşlar aracılığı ile gerekli çabayı göstereceğini ifade ederek zor durumdaki ailenin duasını aldı.

Beyoğlu, günün sonunda kendisini bekleyen çocuklarla resim çekerek mahalle ziyaretlerini tamamladı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER