HaberlerGündemBağlar Belediye Başkanı'ndan hasta gence tedavi sözü

Bağlar Belediye Başkanı'ndan hasta gence tedavi sözü

​Diyarbakır merkez Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçenin cadde ve sokaklarında esnafları ziyaret edip vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Bağlar Belediye Başkanı'ndan hasta gence tedavi sözü

Esnaf ziyareti sırasında sokakta karşılaştığı ve sohbet ederek durumu hakkında bilgi aldığı gencin yaşadığı hastalıklardan dolayı tedavi olması için destek olma sözü veren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, zor koşullarda yaşama tutunmaya çalıştığını öğrendiği gence giyim desteğinde bulundu.

Hasta olan ve aynı zamanda zor koşullarda yaşadığı öğrenilen M.N.Ö. ile yakından ilgilenerek tedavisinin yapılması için ilgili kuruluşlarla görüşeceğini dile getiren Beyoğlu, kendisine destek olma sözü verdi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER