HaberlerGündemBağlar Belediye Başkanı'ndan hasta gence tedavi sözü

Bağlar Belediye Başkanı'ndan hasta gence tedavi sözü

​Diyarbakır merkez Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçenin cadde ve sokaklarında esnafları ziyaret edip vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Bağlar Belediye Başkanı'ndan hasta gence tedavi sözü

Esnaf ziyareti sırasında sokakta karşılaştığı ve sohbet ederek durumu hakkında bilgi aldığı gencin yaşadığı hastalıklardan dolayı tedavi olması için destek olma sözü veren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, zor koşullarda yaşama tutunmaya çalıştığını öğrendiği gence giyim desteğinde bulundu.

Hasta olan ve aynı zamanda zor koşullarda yaşadığı öğrenilen M.N.Ö. ile yakından ilgilenerek tedavisinin yapılması için ilgili kuruluşlarla görüşeceğini dile getiren Beyoğlu, kendisine destek olma sözü verdi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER