HaberlerGündemBağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, yılın son gününü vatandaşları ziyaret ederek geçirdi

Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, yılın son gününü vatandaşları ziyaret ederek geçirdi

​Diyarbakır merkez Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, 2020 yılının son gününde aralarında hasta ve yaşlıların da bulunduğu vatandaşları evlerinde ziyaret etti.

Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, yılın son gününü vatandaşları ziyaret ederek geçirdi

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte yılın son gününde ilçenin büyük yerleşim yerleri arasında yer alan Şeyh Şamil ve Mevlâna Halit mahallelerinde ziyaretlerde bulundu.

İki mahallede aralarında yaşlı ve hastaların da bulunduğu 8 aileyi ziyaret ederek yeni yıla girerken dualarını alan Beyoğlu, ailelerin sorun ve taleplerini dinleyerek kendisini bir belediye başkanı değil milletin hizmetkarı olarak gördüğünün altını çizdi.

İş yeri sahipleriyle sohbet eden Beyoğlu’nu defalarca burada gördüklerini belirten esnaflar, ortaya koyulan farklı belediyecilik tarzı ve enerjinin kendilerini mutlu ettiğini belirttiler.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER