HaberlerGündemBağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, yangının çıktığı işyeri sahiplerini ziyaret etti

Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, yangının çıktığı işyeri sahiplerini ziyaret etti

​Diyarbakır merkez Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçe sınırları içerisinde bulunan Gıda Toptancılar Çarşısı’nda işyeri yanan işletmeci ve çalışanları ziyaret ederek teselli etti.

Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, yangının çıktığı işyeri sahiplerini ziyaret etti

Bugün saat 09.30 sıralarında merkez Bağlar ilçesi Gıda Toptancılar Çarşısında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Olayın hemen ardında bölgeye gelen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, incelemelerde bulunarak işyeri sahipleri ve çalışanlarına geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Yangında can kaybı ve yaralanma olmamasının en büyük teselliyi oluşturduğunu belirten Beyoğlu, "Maddi hasar da elbette önemlidir ancak telafi edilebilir. Ama can kaybının telafisi olmaz. Allah’a hamd olsun bu yönde olumsuz bir durum yok. Büyükşehir Belediyemize ait itfaiye ekiplerinin çalışmaları ve polisimizin gayretleriyle yangın söndürüldü. Esnaflarımıza geçmiş olsun. Rabbim beterinden korusun. "ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER