HaberlerGündemBağlar Belediye Başkanı Beyoğlu ilçeye bağlı 48 mahallenin muhtarıyla bir araya geldi

Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu ilçeye bağlı 48 mahallenin muhtarıyla bir araya geldi

Diyarbakır merkez Bağlar ilçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, 36'sı kırsal ve 12'si merkez olmak üzere ilçeye bağlı 48 mahallenin muhtarıyla bir araya geldiği toplantıda, yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında konuştu.

Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu ilçeye bağlı 48 mahallenin muhtarıyla bir araya geldi

Belediye meclisi toplantı salonunda ilçeye bağlı mahalle muhtarlarıyla düzenlenen toplantıya Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'nun yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Ferit Tutşi, birim müdürleri ve mahalle muhtarları katıldı.

Toplantıda diğer kurumların görev ve yetki alanına giren sorunlar da dile getirilirken, Beyoğlu bunları ilgili kurumlarla paylaşarak çözüm için takipçi olacağını kaydetti.

Son iki yılın değerlendirmesi ve önümüzdeki sürecin planlaması şeklinde gerçekleşen toplantıda konuşan Beyoğlu, belediyenin kaynaklarını milletin hizmetine sunarak gerek kırsalda gerekse merkezde ciddi bir başarı elde ettiklerini söyledi.

Muhtarlara hitaben konuşan Beyoğlu, şu ifadeleri kullandı:

"Her zaman ve her koşulda gece gündüz demeden her tarafa ulaşmaya çalıştık. Bunu tek başımıza değil tabi siz değerli muhtarların gayretleri ve çabaları sonucu beraber başardık. İmkanlarımızı da gönlümüzü de sizlere ve aziz milletimize sonuna kadar açtık. Sizlerle bir araya gelip sorun ve taleplerinizi dinleyerek dertleşmek istedik. Benim telefonum 24 saat sizlere açık. Ayrıca sizler için Whatsapp grubu oluşturduk. Sözünü verdiğimiz bütün hizmetleri inşallah hayata geçirerek bir sonraki yılda yeni hedefleri önümüze koyacağız."

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER