HaberlerGündemBağlar Belediye Başkanı Beyoğlu evi yanan 2 aileyi ziyaret etti

Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu evi yanan 2 aileyi ziyaret etti

Diyarbakır merkez Bağlar ilçesi Mevlâna Halit Mahallesi'nde evi yanan 2 aileyi ziyaret eden Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ailelere gerekli yardımların yapılacağını belirtti.

Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu evi yanan 2 aileyi ziyaret etti

Bağlar ilçesinin Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ve eşi Dürdane Beyoğlu, Mevlâna Halit Mahallesi’nde evi yanan 2 aileyi ziyaret etti.

Elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangında evleri yanarak kullanılamaz hale gelen Özonur ve Boncuk ailelerinin yaşadığı dram karşısında derin üzüntü yaşadığını belirten Beyoğlu, ev sahiplerinden bilgi aldıktan sonra yaraların sarılması için çalışma başlatılmasını sağladı.

Evi yanan Boncuk ve Özonur aileleri ise Beyoğlu'nun yaptığı ziyaretten memnun kalıp kendilerine teşekkür etti.

İlçe halkının mağduriyetlerine çözüm olmaya devam edeceklerini belirten Beyoğlu "Şunu biliniz ki ilçemizde yaşananlardan ve vatandaşlarımızın sorunlarından haberimiz oluyor. Hem çözüm üretiyoruz hem ilgili yerlere iletiyoruz. Vatandaşlarımız da daha önce alışık olmadıkları bu güzel tablodan memnun kalıyor." şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Otomobil karşı yöne geçerek iki araca çarptı: Bir ölü, bir yaralıOtomobil karşı yöne geçerek iki araca çarptı: Bir ölü, bir yaralıUyuşturucu madde ticareti yapan 94 kişi tutuklandıUyuşturucu madde ticareti yapan 94 kişi tutuklandıElektronik ev eşyaları engelli vatandaşlar için daha erişilebilir olacakElektronik ev eşyaları engelli vatandaşlar için daha erişilebilir olacakSiirt geneli köy envanter çalışması başlatıldıSiirt geneli köy envanter çalışması başlatıldıVan’da 122 kilogram uyuşturucu ele geçirildiVan’da 122 kilogram uyuşturucu ele geçirildi
SIRADAKİ HABER