HaberlerGündemBağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yaşar Topçu'yu ziyaret etti

Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yaşar Topçu'yu ziyaret etti

​Diyarbakır merkez Bağlar ilçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu’ya, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde nezaket ziyaretinde bulundu.

Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yaşar Topçu'yu ziyaret etti

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yaşar Topçu'yu ziyaret etti.

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Topçu, Türkiye’ye yönelik sistematik saldırıların olduğunu belirterek "Kürt kardeşlerimizin temsilcisi oldukları iddiasında olan bölücü örgütler ve güdümlü sözde siyasetçiler, Papalı pullar bastırıp, onların verdiği silahlarla bin yıllık kardeşliğe kurşun sıkarken israile ve ABD’ye methiyeler düzmeyi de ihmal etmiyorlar." dedi.

Oynanan oyunun farkında olduklarını dile getiren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ise "İhanet odaklarına ve emperyalizmin kirli emel ve ittifaklarına karşı mazlumların yanında yer alarak dik duruş sergileyen Türkiye'mizi çökertmek isteyenler, bu amaçlarına asla ulaşamayacaklardır." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER