HaberlerGündemBağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, cuma namazı sonrası esnafla buluştu

Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, cuma namazı sonrası esnafla buluştu

​Diyarbakır merkez Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, cuma namazı çıkışı kendisini bekleyen vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti, sorun ve taleplerini not alarak çözülmesi için ilgili birimlere talimat verdi.

Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, cuma namazı sonrası esnafla buluştu

Cuma namazı için gittiği Turgut Özal Bulvarı’nda namazın ardında kendisini bekleyen vatandaşlarla selamlaşarak bir süre sohbet eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, halkın sorun ve taleplerini dinledi.

Pandemiden dolayı toplu halk toplantılarını gerçekleştiremediklerini belirten Beyoğlu, "Biz bunu milletimizle bir araya gelmeye engel olarak görmüyoruz. Biz onların ayağına giderek dertleşiyoruz. Bizim gönül belediyeciliğinden anladığımız tam da budur. Bizi zinde tutan ve milletimize karşı hizmet aşkımızı artıran vatandaşlarımızın dualarıdır." dedi.

Körhat Mahallesi’nde ikamet eden 4 aileyi ziyaret eden Beyoğlu, sobalı evde kendisine çay ikram eden vatandaşlarla sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu’nun da katıldığı ziyaretlerde vatandaşlar, yaşadıkları sorunları aktararak farklı bir belediye başkanı profilini çizdiğini ve Beyoğlu’ndan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Beyoğlu, esnaf ziyaretinin ardından kendisine yakın ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür ederek mahalleden ayrıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER