HaberlerGündemAzez'de PKK/YPG'ye ait çok sayıda silah ele geçirildi

Azez'de PKK/YPG'ye ait çok sayıda silah ele geçirildi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, Süriye'nin Azez kentinde, PKK/YPG'ye ait çok sayıda silah ele geçirildiğini belirtti.

Azez'de PKK/YPG'ye ait çok sayıda silah ele geçirildi

Ele geçirilen silahların, PKK/YPG tarafından sivillere yönelik saldırıda kullanılacağını belirten Soylu, "PKK/YPG'ye, Azez'de büyük darbe! Azez'de, sivillere yönelik saldırılarda kullanılacak 2 TOW füzesi, 24 Kalaşnikof piyade tüfeği, 1 keskin nişancı tüfeği, 2 Doçka silah namlusu, 200 adet tetikleme kapsülü ele geçirildi. Emniyet istihbarat, TEM birimlerimiz ve Suriye görev gücü." paylaşımında bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER