HaberlerGündemAzerbaycan askerleri "Kış Tatbikatı" için Kars'a geldi

Azerbaycan askerleri "Kış Tatbikatı" için Kars'a geldi

​Milli Savunma Bakanlığı, Azerbaycan ordusundaki askerlerin, Kars'ta yapılacak "Kış Tatbikatı" için geldiklerini duyurdu.

Azerbaycan askerleri "Kış Tatbikatı" için Kars'a geldi

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, 1-12 Şubat 2021 tarihleri arasında "Kış-2021 Türkiye-Azerbaycan Birleşik Müşterek Tabur Görev Kuvveti Tatbikatı"nın Azerbaycan ile müşterek icra edileceği belirtildi.

Tatbikat kapsamında, Azerbaycan askerlerinin Kars'a geldiği aktarılan açıklamada, "Karabağ’da Ermenistan Ordusuna karşı büyük bir zafer kazanan kardeşlerimize büyük bir gururla 'hoş geldiniz' diyoruz. 'Tek Millet, İki Devlet' anlayışımızla 'tek yürek, tek bilek, tek yumruk' olarak çalışmaya devam edeceğiz!" denildi.

İLGİLİ HABERLER

Siirt'in Güres Caddesi modern ve güzel bir görünüme kavuşuyorSiirt'in Güres Caddesi modern ve güzel bir görünüme kavuşuyorReyhanlı sınırında DAİŞ mensubu bir kişi yakalandıReyhanlı sınırında DAİŞ mensubu bir kişi yakalandıGaziantep’te gençlik merkezlerinden yüzbinlerce kişi faydalandıGaziantep’te gençlik merkezlerinden yüzbinlerce kişi faydalandıGençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Ağrı’daGençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Ağrı’daResulayn'da bombalı saldırı: 3 ölüResulayn'da bombalı saldırı: 3 ölü
SIRADAKİ HABER