HaberlerGündemAzerbaycan askerleri "Kış Tatbikatı" için Kars'a geldi

Azerbaycan askerleri "Kış Tatbikatı" için Kars'a geldi

​Milli Savunma Bakanlığı, Azerbaycan ordusundaki askerlerin, Kars'ta yapılacak "Kış Tatbikatı" için geldiklerini duyurdu.

Azerbaycan askerleri "Kış Tatbikatı" için Kars'a geldi

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, 1-12 Şubat 2021 tarihleri arasında "Kış-2021 Türkiye-Azerbaycan Birleşik Müşterek Tabur Görev Kuvveti Tatbikatı"nın Azerbaycan ile müşterek icra edileceği belirtildi.

Tatbikat kapsamında, Azerbaycan askerlerinin Kars'a geldiği aktarılan açıklamada, "Karabağ’da Ermenistan Ordusuna karşı büyük bir zafer kazanan kardeşlerimize büyük bir gururla 'hoş geldiniz' diyoruz. 'Tek Millet, İki Devlet' anlayışımızla 'tek yürek, tek bilek, tek yumruk' olarak çalışmaya devam edeceğiz!" denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER