HaberlerGündemAyvalık Mhp, Rozet Takmayı Sürdürüyor

Ayvalık Mhp, Rozet Takmayı Sürdürüyor

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin siyasi arenasının önemli isimlerini parti çatısına almayı sürdüren MHP Ayvalık İlçe Teşkilatı, önceki günde ilçenin emektar siyasetçilerinden Şükrü Gürses’e rozet taktı.

Ayvalık Mhp, Rozet Takmayı Sürdürüyor
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin siyasi arenasının önemli isimlerini parti çatısına almayı sürdüren MHP Ayvalık İlçe Teşkilatı, önceki günde ilçenin emektar siyasetçilerinden Şükrü Gürses’e rozet taktı.

Ayvalık’ta uzun yıllar Doğru Yol Partisi İlçe Başkanlığı görevinde bulunan ilçenin tanınmış esnaflarından Şükrü Gürses’in parti saflarına katılması sırasında ilçe binasında düzenlenen mini törende; MHP Ayvalık İlçe Başkan Vekili Ali Atalay, Basın Yayın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı İzzettin Öncül ve İlçe Sekreteri Muzaffer Çankaya hazır bulundu. Törende konuşan MHP Ayvalık İlçe Başkanvekili Ali Atalay, Türkiye üzerinde oynanan kirli oyunu bozmanın tek yolu fethedilemeyen Türk milletinin sarsılmaz kalesi Milliyetçi Hareket Partisini hem yerelde hem de genelde iktidara taşımak olduğunu kaydederek, “Bölücülüğün panzehiri Milliyetçi Hareket Partisidir. İhanete dur diyen herkesi MHP çatısı altında birleşmeye çağırıyorum” ifadelerini kullandı.

ÇİÇEĞİ BURNUNDA MHP’Lİ GÜRSES MEMNUN

Mini törende MHP saflarına katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren deneyimli siyasetçi Şükrü Gürses ise, Minisiyasetçi Şükrü Gürses ise; “Bu vatanın nimetlerinden yararlanan bu bayrağın gölgesinde yaşamaktan mutlu olan, kısaca ‘Ne Mutlu Türküm’ diyen herkes nasıl ki ecdadımız vatanımıza kast eden düşmanı denize dökmek için birlik beraberlik içinde mücadele ettiyse bizlerde bölücü ve yıkıcılara karşı birlik içinde hareket etmeliyiz. Adres bellidir yol ve yöntem bellidir. Adres Milliyetçi Hareket Partisi, yol yılmadan mücadele etmektir. Bu bağlamda şahsım olarak vatanım ve milletim için hiçbir fedakarlıktan çekinmem ve çekinmeyeceğim de. Bu duygulara herkesi Milliyetçi Hareket partisine destek vermeye davet ediyorum” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklamasıEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde incelediSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
SIRADAKİ HABER