HaberlerGündemAyağı kırık olarak bulunan dağ keçisi yetkililere teslim edildi

Ayağı kırık olarak bulunan dağ keçisi yetkililere teslim edildi

​Adıyaman'ın Çelikhan ilçesinde hayvanlarını otlatan bir vatandaş tarafından ayağı kırık halde bulunan dağ keçisi jandarmaya teslim edildi.

Ayağı kırık olarak bulunan dağ keçisi yetkililere teslim edildi

Valilik tarafından yapılan açıklamada "Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı Çelikhan İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde yer alan İncirli köyü Çolpan Dağı mevkiinde N.B. isimli şahıs 13 Şubat 2020 günü hayvanlarını otlattığı sırada ayağı kırık yaralı bir dağ keçisini bulmuş, konu ile ilgili İlçe Jandarma Komutanlığına bilgi vermesi üzerine yaralı yaban keçisi N.B. isimli şahıstan teslim alınarak Adıyaman Milli Parklar şefliğine teslim edilmiştir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER