HaberlerGündemAvcılar tarafından yakalanan keklikler doğaya bırakıldı

Avcılar tarafından yakalanan keklikler doğaya bırakıldı

​Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı tarafından doğal yaşamı ve ekolojik dengeyi korumak adına yapılan çalışmalar neticesinde tuzakla yakalanan kekliklere el konularak doğaya bırakıldı.

Avcılar tarafından yakalanan keklikler doğaya bırakıldı

Valilikten yapılan açıklamada "Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde yer alan Karababa Dağı mevkiinde 14 Şubat 2020 günü icra edilen önleyici kolluk devriye faaliyeti esnasında N.A, F.A ve K.A isimli şahısların 6 adet canlı mühre (Keklik) ve 5 adet tuzak kullanarak keklik yakaladıkları tespit edilmiştir. 6 adet canlı keklik ve 5 adet keklik tuzağı muhafaza altına alınmış. Muhafaza edilen keklik ve tuzakları 15 Şubat 2020 günü Adıyaman Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğüne teslim edilmiş ve keklikler Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ekiplerince doğaya salınmıştır." İfadeleri kullanıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER