HaberlerGündemAvcılar tarafından yakalanan keklikler doğaya bırakıldı

Avcılar tarafından yakalanan keklikler doğaya bırakıldı

​Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı tarafından doğal yaşamı ve ekolojik dengeyi korumak adına yapılan çalışmalar neticesinde tuzakla yakalanan kekliklere el konularak doğaya bırakıldı.

Avcılar tarafından yakalanan keklikler doğaya bırakıldı

Valilikten yapılan açıklamada "Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde yer alan Karababa Dağı mevkiinde 14 Şubat 2020 günü icra edilen önleyici kolluk devriye faaliyeti esnasında N.A, F.A ve K.A isimli şahısların 6 adet canlı mühre (Keklik) ve 5 adet tuzak kullanarak keklik yakaladıkları tespit edilmiştir. 6 adet canlı keklik ve 5 adet keklik tuzağı muhafaza altına alınmış. Muhafaza edilen keklik ve tuzakları 15 Şubat 2020 günü Adıyaman Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğüne teslim edilmiş ve keklikler Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ekiplerince doğaya salınmıştır." İfadeleri kullanıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER