HaberlerGündemAvaşin ve Barış Pınarı bölgesinde PKK operasyonu

Avaşin ve Barış Pınarı bölgesinde PKK operasyonu

​Milli Savunma Bakanlığı, Avaşin bölgesinde 2 Barış Pınarı bölgesinde de 4 PKK mensubunun "etkisiz hale getirildiğini" duyurdu.

Avaşin ve Barış Pınarı bölgesinde PKK operasyonu

Milli Savunma Bakanlığı,? Avaşin ve Barış Pınarı bölgesinde eylem hazırlığında ve sızma girişiminde bulunan PKK mensuplarına operasyon düzenlendiğini açıkladı.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Irak kuzeyindeki Avaşin bölgesinde tespit edilen ve eylem hazırlığında olduğu belirlenen 2 PKK'lı terörist ile Barış Pınarı bölgesine sızma girişiminde bulunan 4 PKK/YPG'li terörist ateş destek vasıtalarıyla etkisiz hale getirildi." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER