HaberlerGündemAvaşin ve Barış Pınarı bölgesinde PKK operasyonu

Avaşin ve Barış Pınarı bölgesinde PKK operasyonu

​Milli Savunma Bakanlığı, Avaşin bölgesinde 2 Barış Pınarı bölgesinde de 4 PKK mensubunun "etkisiz hale getirildiğini" duyurdu.

Avaşin ve Barış Pınarı bölgesinde PKK operasyonu

Milli Savunma Bakanlığı,? Avaşin ve Barış Pınarı bölgesinde eylem hazırlığında ve sızma girişiminde bulunan PKK mensuplarına operasyon düzenlendiğini açıkladı.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Irak kuzeyindeki Avaşin bölgesinde tespit edilen ve eylem hazırlığında olduğu belirlenen 2 PKK'lı terörist ile Barış Pınarı bölgesine sızma girişiminde bulunan 4 PKK/YPG'li terörist ateş destek vasıtalarıyla etkisiz hale getirildi." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER