HaberlerGündemAvaşin ve Barış Pınarı bölgesinde PKK operasyonu

Avaşin ve Barış Pınarı bölgesinde PKK operasyonu

​Milli Savunma Bakanlığı, Avaşin bölgesinde 2 Barış Pınarı bölgesinde de 4 PKK mensubunun "etkisiz hale getirildiğini" duyurdu.

Avaşin ve Barış Pınarı bölgesinde PKK operasyonu

Milli Savunma Bakanlığı,? Avaşin ve Barış Pınarı bölgesinde eylem hazırlığında ve sızma girişiminde bulunan PKK mensuplarına operasyon düzenlendiğini açıkladı.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Irak kuzeyindeki Avaşin bölgesinde tespit edilen ve eylem hazırlığında olduğu belirlenen 2 PKK'lı terörist ile Barış Pınarı bölgesine sızma girişiminde bulunan 4 PKK/YPG'li terörist ateş destek vasıtalarıyla etkisiz hale getirildi." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Birbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybettiBirbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybettiSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiİstanbul'da beklenen kar yağışı başladıİstanbul'da beklenen kar yağışı başladı28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti
SIRADAKİ HABER