HaberlerGündemAsfalt üzerine dökülen mıcır kazaya davetiye çıkarıyor

Asfalt üzerine dökülen mıcır kazaya davetiye çıkarıyor

Yozgat’ta Karayolları tarafından Yozgat-Ankara karayolu üzerine dökülen mıcır kazalara davetiye çıkarıyor.

Asfalt üzerine dökülen mıcır kazaya davetiye çıkarıyor
Yozgat’ta Karayolları tarafından Yozgat-Ankara karayolu üzerine dökülen mıcır kazalara davetiye çıkarıyor.

İlde hava sıcaklılarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi asfaltın erimesine sebep oluyor. Pek çok ölümlü kazaların yaşandığı Yozgat–Ankara karayolu üzerinde yol yapım çalışmaları ise devam ediyor. Aşırı sıcaklar nedeniyle eriyen asfaltın üzerine tedbir amaçlı Yozgat Karayolları 65. Şube Şefliği tarafından gelişigüzel mıcır dökülmesi sürücülere zor anlar yaşatıyor.

Bayram tatili için İzmir’den Erzincan’a gitmekte olan Ramazan Kılıç isimli vatandaş, işi gereği sürekli seyahat ettiğini belirterek, mıcırın bu asfaltın üzerine dökülmesinin kazalara davetiye çıkardığını söyledi. Kılıç, "Bu mıcırı buraya dökmeseler daha iyi olurdu çünkü pek çok kez şahit oldum, böyle mıcıra aracını kaptırarak kaza yapanları. Bunu dökmüşler fakat başka herhangi bir işlem yapmamışlar." diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

​ Misyonerlerin Müslüman toplumdaki faaliyetlerine tepki gelmeye devam ediyor​ Misyonerlerin Müslüman toplumdaki faaliyetlerine tepki gelmeye devam ediyorKar ve tipi nedeni ile Van-Ağrı arasındaki kara yolu ulaşıma kapandıKar ve tipi nedeni ile Van-Ağrı arasındaki kara yolu ulaşıma kapandıAğrı'da kilolarca kaçak tütün ve mamulü ele geçirildiAğrı'da kilolarca kaçak tütün ve mamulü ele geçirildiVan'da İl Koordinasyon Kurulu 2021 yılı birinci dönem toplantısını gerçekleştirdiVan'da İl Koordinasyon Kurulu 2021 yılı birinci dönem toplantısını gerçekleştirdiKışın soğuğunda evlat nöbeti devam ediyorKışın soğuğunda evlat nöbeti devam ediyor
SIRADAKİ HABER