HaberlerGündemAsayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 264 şahıs yakalandı

Asayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 264 şahıs yakalandı

Gaziantep’te asayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 264 şüpheli yakalanırken uyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında ise gözaltına alınan 218 şüpheliden 30’u tutuklandı.

Asayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 264 şahıs yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, 15-17 Ocak tarihlerinde kent genelinde asayiş uygulaması, uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik operasyonlar düzenlendiği belirtildi.

Asayiş uygulamalarında, çeşitli suçlardan aranan 264 şüphelinin yakalandığı, uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda ise 218 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Gözaltına alınan ve emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 30’u tutuklanarak cezaevine konuldu.

İLGİLİ HABERLER

5 ilde sağanak yağış bekleniyor5 ilde sağanak yağış bekleniyorBüro Memur-Sen'den zabıt kâtiplerini küçümseyen öğretim görevlisine tepkiBüro Memur-Sen'den zabıt kâtiplerini küçümseyen öğretim görevlisine tepkiDiyarbakır'da zincirleme trafik kazası: 6 yaralıDiyarbakır'da zincirleme trafik kazası: 6 yaralıDiyanet Sen Van Şube Başkanı Arvas: Kadınlar erkeklere Allah'ın emanetidirDiyanet Sen Van Şube Başkanı Arvas: Kadınlar erkeklere Allah'ın emanetidirİdlip’de çadırda kalanlar için başlatılan “Briket ev” kampanyası devam ediyorİdlip’de çadırda kalanlar için başlatılan “Briket ev” kampanyası devam ediyor
SIRADAKİ HABER