HaberlerGündemAsayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 123 kişi yakalandı

Asayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 123 kişi yakalandı

Gaziantep’te asayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 123 şüpheli yakalanırken uyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında ise gözaltına alınan 86 şüpheliden 8’i tutuklandı.

Asayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 123 kişi yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde asayiş uygulaması, uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik operasyonlar düzenlendiği belirtildi.

Asayiş uygulamalarında, çeşitli suçlardan aranan 123 şüphelinin yakalandığı, uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda ise 86 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Gözaltına alınan ve emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 8’inin tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.  

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER