HaberlerGündemArtvin'de yangından etkilenenler için bir milyon TL ödenek gönderildi

Artvin'de yangından etkilenenler için bir milyon TL ödenek gönderildi

​İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Artvin'de yangından etkilenenler için bir milyon TL acil yardım ödeneğinin gönderildiğini belirtti.

Artvin'de yangından etkilenenler için bir milyon TL ödenek gönderildi

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Çataklı şu ifadeleri kullandı:

Artvin - Yusufeli - Dereiçi köyündeki yangın büyük oranda kontrol altına alındı. AFAD’dan 1.000.000 TL acil yardım ödeneği gönderildi. Yangından etkilenen vatandaşlarımızın barınma ve beslenme ihtiyaçları için hazırlıklar tamamlandı. Çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Bugün 12.30 sıralarında Dereiçi köyünde bir evde yangın çıkmış ve rüzgarın etkisiyle alevler diğer evlere sıçramıştı. Yangında 60'a yakın ev yanarak kullanılamaz hale geldi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER