HaberlerGündemArtvin'de yangından etkilenenler için bir milyon TL ödenek gönderildi

Artvin'de yangından etkilenenler için bir milyon TL ödenek gönderildi

​İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Artvin'de yangından etkilenenler için bir milyon TL acil yardım ödeneğinin gönderildiğini belirtti.

Artvin'de yangından etkilenenler için bir milyon TL ödenek gönderildi

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Çataklı şu ifadeleri kullandı:

Artvin - Yusufeli - Dereiçi köyündeki yangın büyük oranda kontrol altına alındı. AFAD’dan 1.000.000 TL acil yardım ödeneği gönderildi. Yangından etkilenen vatandaşlarımızın barınma ve beslenme ihtiyaçları için hazırlıklar tamamlandı. Çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Bugün 12.30 sıralarında Dereiçi köyünde bir evde yangın çıkmış ve rüzgarın etkisiyle alevler diğer evlere sıçramıştı. Yangında 60'a yakın ev yanarak kullanılamaz hale geldi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER