HaberlerGündemAranma kaydı bulunan 639 şüpheli yakalandı

Aranma kaydı bulunan 639 şüpheli yakalandı

​İçişleri Bakanlığı, Türkiye genelinde eş zamanlı düzenlenen uygulamada arama kaydı bulunan 639 kişinin gözaltına alındığını açıkladı.

Aranma kaydı bulunan 639 şüpheli yakalandı

Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı koordinesinde Türkiye genelinde dün 10.00/18.00 saatleri arasında 22 bin 881 personelin katılımıyla düzenlenen "Trafik, Motosiklet ve Traktör Uygulaması"nda 3 bin 549 araç, motosiklet ve traktör trafikten men edildi, 13 bin 650 araç, motosiklet ve traktöre idari para cezası uygulandı, aranma kaydı bulunan 639 şahıs yakalandı.

Çalıntı, aranan, ruhsatsız, sahte veya ikiz plakalı traktör ve motosikletlerin yakalanmasına yönelik yapılan uygulamada; çalıntı ve aranma kaydı bulunan 90 motosiklet, 74 araç, 10 traktör yakalandı.

3 bin 549 araç, motosiklet ve traktör trafikten men edildi, 13 bin 650 araç, motosiklet ve traktöre idari para cezası uygulandı bin 165 şahsa adli ve idari işlem yapıldı.

Uygulamada aranma kaydı bulunan 639 şahıs yakalandı.

Aramalarda çok sayıda silah, kesici delici alet, muhtelif miktarda uyuşturucu madde ile 102 paket kaçak sigara, 2 bin 662 kilogram kaçak tütün 65 kilogram kaçak çay ele geçirildi.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER