HaberlerGündemAranan 6 şahıs yakalandı

Aranan 6 şahıs yakalandı

Balıkesir Valiliğinden yapılan açıklamada, il merkezi, Ayvalık ve Edremit ilçelerinde yapılan çalışmalarda 6 aranan şahsın yakalandığı bir şahsın ise tutuklandığı bildirildi.

Aranan 6 şahıs yakalandı

Valilik açıklamasında "İlimizde genel güvenliği ve asayişi sağlamak amacıyla il merkezi, Ayvalık ve Edremit ilçelerinde yapılan çalışmalarda 6 aranan şahıs yakalanmış ve 1 şahıs tutuklanmıştır. Yapılan aramalarda; bir ruhsatsız ateşli silah ve bu silahlara ait 2 fişek, 3 ruhsatsız tüfek ve bu tüfeklere ait 23 kartuş, bir Smith Wesson marka ruhsatsız ateşli silah ve bu silaha ait 8  fişek, bir menşei belli olmayan ruhsatsız tüfek ele geçirilmiştir. Bir menşei belli olmayan ruhsatsız tüfek ve bu tüfeğe ait 17 kartuş ele geçirilmiştir. Bir menşei belli olmayan ruhsatsız tüfek ve bu tüfeğe ait 6 kartuş ele geçirilmiştir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER