HaberlerGündemAranan 6 şahıs yakalandı

Aranan 6 şahıs yakalandı

Balıkesir Valiliğinden yapılan açıklamada, il merkezi, Ayvalık ve Edremit ilçelerinde yapılan çalışmalarda 6 aranan şahsın yakalandığı bir şahsın ise tutuklandığı bildirildi.

Aranan 6 şahıs yakalandı

Valilik açıklamasında "İlimizde genel güvenliği ve asayişi sağlamak amacıyla il merkezi, Ayvalık ve Edremit ilçelerinde yapılan çalışmalarda 6 aranan şahıs yakalanmış ve 1 şahıs tutuklanmıştır. Yapılan aramalarda; bir ruhsatsız ateşli silah ve bu silahlara ait 2 fişek, 3 ruhsatsız tüfek ve bu tüfeklere ait 23 kartuş, bir Smith Wesson marka ruhsatsız ateşli silah ve bu silaha ait 8  fişek, bir menşei belli olmayan ruhsatsız tüfek ele geçirilmiştir. Bir menşei belli olmayan ruhsatsız tüfek ve bu tüfeğe ait 17 kartuş ele geçirilmiştir. Bir menşei belli olmayan ruhsatsız tüfek ve bu tüfeğe ait 6 kartuş ele geçirilmiştir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER