HaberlerGündemAracıyla çarptığı yayanın ölümüne neden olan sürücü yakalandı

Aracıyla çarptığı yayanın ölümüne neden olan sürücü yakalandı

Gaziantep'te karşıya geçmeye çalışan yayaya aracıyla çarparak ölümüne neden olduktan sonra kaçan ve güvenlik kamerası kayıtlarından tespit edilerek yakalanan sürücü tutuklandı.

Aracıyla çarptığı yayanın ölümüne neden olan sürücü yakalandı

Kaza ile ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, 17 Aralık 2020 tarihinde akşam saatlerinde Şehitkamil ilçesi Mücahitler Mahallesi İpekyolu üzerindeki Adliye kavşağında kamyonetiyle karşıya geçmeye çalışan Halil İbrahim Yiğit'e çarptıktan sonra kaçan sürücünün yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında kazanın meydana geldiği bölgedeki tüm güvenlik kamerası görüntülerinin incelenmesi sonucu sürücünün kimliği ve aracının plakasının tespit edildiği bildirildi.

Düzenlenen operasyonla gözaltına alınan sürücünün İl Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirildiği, daha sonra sevk edildiği mahkemece tutuklandığı ifade edildi.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER