HaberlerGündemAracıyla çarptığı yayanın ölümüne neden olan sürücü yakalandı

Aracıyla çarptığı yayanın ölümüne neden olan sürücü yakalandı

Gaziantep'te karşıya geçmeye çalışan yayaya aracıyla çarparak ölümüne neden olduktan sonra kaçan ve güvenlik kamerası kayıtlarından tespit edilerek yakalanan sürücü tutuklandı.

Aracıyla çarptığı yayanın ölümüne neden olan sürücü yakalandı

Kaza ile ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, 17 Aralık 2020 tarihinde akşam saatlerinde Şehitkamil ilçesi Mücahitler Mahallesi İpekyolu üzerindeki Adliye kavşağında kamyonetiyle karşıya geçmeye çalışan Halil İbrahim Yiğit'e çarptıktan sonra kaçan sürücünün yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında kazanın meydana geldiği bölgedeki tüm güvenlik kamerası görüntülerinin incelenmesi sonucu sürücünün kimliği ve aracının plakasının tespit edildiği bildirildi.

Düzenlenen operasyonla gözaltına alınan sürücünün İl Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirildiği, daha sonra sevk edildiği mahkemece tutuklandığı ifade edildi.  

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER