HaberlerGündemAracıyla çarptığı yayanın ölümüne neden olan sürücü yakalandı

Aracıyla çarptığı yayanın ölümüne neden olan sürücü yakalandı

Gaziantep'te yol kenarında yürüyen yayaya aracıyla çarparak ölümüne neden olduktan sonra kaçan sürücü, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Aracıyla çarptığı yayanın ölümüne neden olan sürücü yakalandı

Kaza ile ilgili Gaziantep Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından 8 Aralık 2020 tarihinde akşam saatlerinde Gaziantep-Adıyaman kara yolunun kenarında bir erkek cesedinin bulunduğu belirtildi.

Jandarma Suç Araştırma Timlerinin (JASAT) yaptığı araştırmada, cesedin 24 yaşındaki M.K. isimli şahsa ait olduğunun belirlendiği belirtilen açıklamada, “Araştırmanın derinleştirilmesi sonucu hayatını kaybeden M.K’nin 8 Aralık 2020 tarihinde akşam saatlerinde yol kenarında yürürken F.K. isimli şahsın kullanmış olduğu aracın çarpması sonucu öldüğü ve çarpan şahsın durmayarak kaçtığı ortaya çıkarıldı.” denildi.

Düzenlenen operasyonla gözaltına alınan F.K’nin İl Jandarma Komutanlığı’ndaki işlemlerinin ardından sağlık kontörlünden geçirilerek adliyeye sevk edildiği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER