HaberlerGündemAracıyla bir kişiye çarpıp kaçan sürücü yakalandı

Aracıyla bir kişiye çarpıp kaçan sürücü yakalandı

Bolu'da çarptığı şahsa yardım etmeden kaçan sürücü, taksirle adam öldürme suçundan yakalanarak gözaltına alındı.

Aracıyla bir kişiye çarpıp kaçan sürücü yakalandı
Bolu'da çarptığı şahsa yardım etmeden kaçan sürücü, taksirle adam öldürme suçundan yakalanarak gözaltına alındı.

D-100 Karayolu kenarında dün akşam yatan bir şahıs gören sürücüler durumu jandarma ekiplerine bildirmişti. Çaydurt Jandarma Komutanlığı'na bir kilometre uzaklıkta bulunan şahsın öldüğü anlaşılınca ekipler bölgeyi güvenlik şeridine almış, yapılan incelemede üzerinde çeşitli kırıklar ve morluklar bulunan erkek cesedinin 41 yaşındaki Yunus Gökmen'e ait olduğu tespit edilmişti.

AYNI GÜN YAKALANDI

Bolu Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada bir kişinin ölümüne sebep olduktan sonra olay yerinden kaçan otomobil sürücüsü M.A. yakalanarak göz altına alındığı belirtildi. Açıklamada otopsi sonucunda maktülün üzerinden çıkan cisimler ile olay yerinden alınan delillerin birleştirilerek olayın 'Trafik kazası sonucu taksirle öldürme' olayı olduğunun tespit edildiği tespit edildiği belirtilerek, "Bölgedeki kamera ve Plaka Tanıma Sistemlerinin incelenmesi sonucunda hasarlı olduğu tespit edilen 14 D... plakalı otomobil hakkında adli makamlara bilgi verilmiş, otomobil arazide terk edilmiş vaziyette bulunmuş, Cumhuriyet savcısının talimatı ile otomobil sahibi M.A. 29 Eylül 2013 günü saat 22.30 sıralarında yakalanarak gözaltına alınmıştır." ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklamasıEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde incelediSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
SIRADAKİ HABER