HaberlerGündemAracında uyuyan kişinin cep telefonunu çalıp parasını çeken şüpheli yakalandı

Aracında uyuyan kişinin cep telefonunu çalıp parasını çeken şüpheli yakalandı

Gaziantep'te aracının içerisinde uyuyan kişinin cep telefonunu çalıp banka şifrelerini ele geçiren ve ATM’den 11 bin 700 lira parasını çeken şüpheli, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Aracında uyuyan kişinin cep telefonunu çalıp parasını çeken şüpheli yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şehitkamil ilçesi Sarıgüllük Mahallesi'nde aracının içerisinde uyuya kalan kişinin cep telefonu ve ATM’deki 11 bin 700 lira parasının çalınması ile ilgili çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında polis ekipleri tarafından bölgedeki güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu şüphelinin, aracında uyuya kalan kişinin çaldığı cep telefonundan elde ettiği şifre bilgileriyle ATM'den 11 bin 700 lira para çektiğini tespit ettiği bildirildi.

Güvenlik kamerası kayıtlarından kimliği belirlenen şüphelinin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı belirtilen açıklamada, ATM'den çekilen para ve cep telefonun sahibine teslim edildiği ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Kısıtlamadan muaf listesi genişletildiKısıtlamadan muaf listesi genişletildiCumhurbaşkanı Erdoğan İtalya Başbakanı Conte ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan İtalya Başbakanı Conte ile görüştüDiyanet İşleri Başkanı Erbaş, Suriye İslam Meclisi Başkanı Rufai ile görüştüDiyanet İşleri Başkanı Erbaş, Suriye İslam Meclisi Başkanı Rufai ile görüştüTürkiye'de 169 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiTürkiye'de 169 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiBirçok suçtan aranması bulunan şahıs yakalandıBirçok suçtan aranması bulunan şahıs yakalandı
SIRADAKİ HABER