HaberlerGündemAraca gizlenmiş 8 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirildi

Araca gizlenmiş 8 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirildi

Gaziantep’te şüphe üzerine durdurulan kamyonda yapılan aramada 8 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirilirken bir şüpheli gözaltına alındı.

Araca gizlenmiş 8 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, plakası açıklanmayan bir kamyonun şüphe üzerine durdurulduğu belirtildi.

Polis ekipleri tarafından kamyonda yapılan aramada 8 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirildiği belirtilen açıklamada, bir şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER