HaberlerGündemAÖF'de son kayıt tarihi 12 Eylül

AÖF'de son kayıt tarihi 12 Eylül

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültesi'ne ÖSYS, AYÖS ve af Kapsamında kayıtlar için son tarihin 12 Eylül 2014 olduğu bildirildi.

AÖF'de son kayıt tarihi 12 Eylül
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültesi'ne ÖSYS, AYÖS ve af Kapsamında kayıtlar için son tarihin 12 Eylül 2014 olduğu bildirildi.

Üniversitenin Basın ve Halkla İlişkiler Bölümü'nden yapılan yazılı açıklamada, Anadolu Üniversitesi'nin Merkezi Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemine göre öğretim yapan açıköğretim, iktisat, işletme fakültelerine ÖSYS ile yerleştirilip kayıt yaptıracak adaylar ile AYÖS ve af kapsamında kayıt yaptıracak adayların kayıt işlemlerinin 1-12 Eylül 2014 tarihi arasında yapılacağı belirtildi.

    Açıklamada, bu tarihler arasında kaydını yaptırmayan adayların, sonradan kayıt için herhangi bir hak iddia edemeyeceği ve kayıt hakkını kaybedeceği ifade edildi.

    Ayrıca açıklamada, bu işlemleri adayların internet başvuru ve kayıt kılavuzu ile öğrenci kılavuzunahttp://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden ya da http://kayit.anadolu.edu.tr İnternet başvuru sitesinden ulaşılabileceği vurgulandı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildi
SIRADAKİ HABER