HaberlerGündemAntalya tutuklanan 11 Hizb-ut Tahrir mensubu tahliye edildi

Antalya tutuklanan 11 Hizb-ut Tahrir mensubu tahliye edildi

20 Eylül 2020 tarihinde Antalya'da gözaltına alınıp 8 günlük gözaltı sonrasında tutuklanan 11 Hizb-ut Tahrir mensubu, bugün yapılan ilk duruşmada tahliye edildiler.

Antalya tutuklanan 11 Hizb-ut Tahrir mensubu tahliye edildi

Dosya Avukatları; Av. Mustafa Kocamanbaş, Av. Abdulkadir Topal ve Av. Teoman Toraman'ın verdikleri bilgilere göre, mahkeme heyetine sunulan Hizb-ut Tahrir hakkında verilmiş olan hak ihlali kararları, yerel mahkemelerin emsal berat kararları ve emniyet bilgi raporları kararda etkili olduğunu, mahkeme heyetinin objektif ve hukuki bir karar verdiğini ifade ettiler. 

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER