HaberlerGündemAntalya tutuklanan 11 Hizb-ut Tahrir mensubu tahliye edildi

Antalya tutuklanan 11 Hizb-ut Tahrir mensubu tahliye edildi

20 Eylül 2020 tarihinde Antalya'da gözaltına alınıp 8 günlük gözaltı sonrasında tutuklanan 11 Hizb-ut Tahrir mensubu, bugün yapılan ilk duruşmada tahliye edildiler.

Antalya tutuklanan 11 Hizb-ut Tahrir mensubu tahliye edildi

Dosya Avukatları; Av. Mustafa Kocamanbaş, Av. Abdulkadir Topal ve Av. Teoman Toraman'ın verdikleri bilgilere göre, mahkeme heyetine sunulan Hizb-ut Tahrir hakkında verilmiş olan hak ihlali kararları, yerel mahkemelerin emsal berat kararları ve emniyet bilgi raporları kararda etkili olduğunu, mahkeme heyetinin objektif ve hukuki bir karar verdiğini ifade ettiler. 

İLGİLİ HABERLER

Covid-19 kurallarına uymayan 406 kişiye para cezası verildiCovid-19 kurallarına uymayan 406 kişiye para cezası verildiFETÖ'nün Deniz Kuvvetleri yapılanmasına operasyonFETÖ'nün Deniz Kuvvetleri yapılanmasına operasyonWhatsApp masaüstü uygulamasına görüntülü ve sesli arama özelliği getirdiWhatsApp masaüstü uygulamasına görüntülü ve sesli arama özelliği getirdiKaza kırım nedir? Uçak ve helikopterde kaza kırım ne anlama gelir?Kaza kırım nedir? Uçak ve helikopterde kaza kırım ne anlama gelir?Şanlıurfa'da park halindeki araç kundaklandıŞanlıurfa'da park halindeki araç kundaklandı
SIRADAKİ HABER