HaberlerGündemAntalya’da para cezası verilen Ali Çiftçi memleketi Ankara’ya getirildi

Antalya’da para cezası verilen Ali Çiftçi memleketi Ankara’ya getirildi

Türkiye genelinde Covid-19 salgınına yönelik alınan tedbirler kapsamında hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili denetimlerde, gidecek yeri olmadığını söylediği halde ceza verilen Ali Çiftçi Ankara’ya getirildi.

Antalya’da para cezası verilen Ali Çiftçi memleketi Ankara’ya getirildi

Önce Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığına bağlı Bimekan Barınma Evi’ne yerleştirilen Ali Çiftçi, dün akşam otobüs ile Ankara’ya gönderildi.

Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi’nde (AŞTİ), Çiftçi’yi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı görevlileri ile polis ekipleri karşıladı. Çiftçi, Ankara’da Sosyal Yardımlaşma Vakfı Misafirhanesine yerleştirildi.

Konuyla ilgili Ankara Valisi Vasip Şahin Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, “Antalya’da sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettiği gerekçesiyle para cezası kesilen ve kalacak yeri olmayan Ali Çiftçi kardeşimizi memleketi Ankara’ya getirerek Valiliğimiz Sosyal Yardımlaşma Vakfı Misafirhanesi’ne yerleştirdik.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER