HaberlerGündemAnkara Valisi Yüksel, Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Şimşek'i Ziyaret Etti

Ankara Valisi Yüksel, Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Şimşek'i Ziyaret Etti

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı görevine başlayan Fethi Şimşek'i ziyaret etti.

Ankara Valisi Yüksel, Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Şimşek'i Ziyaret Etti
Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı görevine başlayan Fethi Şimşek'i ziyaret etti.

Vali Yüksel, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Başsavcı Fethi Şimşek’i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Adliyeye gelişinde adliye yetkilileri tarafından karşılanan Vali Yüksel, ziyarette Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Fethi Şimşek’le Ankara'nın genel asayiş durumunu da değerlendirdi. Yüksel, “Size ve şahsınızda Ankara adliyesinde görevli tüm hakimlerimiz ve savcılarımız ile diğer personele huzurlu ve başarılı çalışmalar temenni ediyorum. Kendilerine sınırsız güven duyduğumuz Ankara Adliyesinde görevli hakim ve savcılarımızın verecekleri her kararın; her türlü hizmete layık güzel Ankaramız’da, devletimize güveni, toplumsal düzeni ve adalet anlayışını güçlendirmesine vesile olmasını diliyorum” dedi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Fethi Şimşek de Vali Yüksel’in, Başkentin yeni yüzyıl şartları içerisinde rekabet edebilir ve yaşanabilir hale getirilmesi konusundaki çalışmalarında Ankara Adliyesi olarak her türlü destek ve işbirliğini sağlayacaklarını belirtti. Şimşek, Türkiye Cumhuriyeti’nin Başkenti Ankara’nın her yönüyle bir dünya şehri olduğunu söyleyerek, Ankara’nın giderek çok yönlü kalkınmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İLGİLİ HABERLER

Şırnak’ta birçok bölgeye girişler bir yıl süreyle yasaklandıŞırnak’ta birçok bölgeye girişler bir yıl süreyle yasaklandıŞırnak İl Milli Eğitim Müdürü Nazan Şener asaleten atandıŞırnak İl Milli Eğitim Müdürü Nazan Şener asaleten atandıİletişim Başkanı Altun’tan “militan” söylemine tepkiİletişim Başkanı Altun’tan “militan” söylemine tepkiGaziantep’te 31 kilo uyuşturucu ele geçirildiGaziantep’te 31 kilo uyuşturucu ele geçirildiSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu ev ziyaretlerinde bulunduSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu ev ziyaretlerinde bulundu
SIRADAKİ HABER