HaberlerGündemAnkara Valisi Şahin'den "deprem" açıklaması

Ankara Valisi Şahin'den "deprem" açıklaması

Ankara Valisi Vasip Şahin, merkez üssü Kalecik ilçesinde meydana gelen 4,5 büyüklüğündeki depremde, can ve mal kaybına ilişkin valiliğe intikal eden bir bilginin olmadığını açıkladı.

Ankara Valisi Şahin'den "deprem" açıklaması

Sosyal medya Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Şahin, "Saat 22.53’te ilimiz Kalecik ilçesi merkezli AFAD verilerine göre, 4,5 şiddetinde bir deprem meydana gelmiştir. Şu ana kadar Kalecik kaymakamlığına ve valiliğimize intikal eden can veya mal kaybı bulunmamaktadır. Gelişmelerden kamuoyu bilgilendirilecektir." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER