HaberlerGündemAnkara Valiliğinden vatandaşlara "buzlanma ve don" uyarısı

Ankara Valiliğinden vatandaşlara "buzlanma ve don" uyarısı

Ankara Valiliği, pazartesi ve salı günü muhtemel kar yağışı nedeniyle kuvvetli buzlanma ve don olayı beklenildiğinden, trafik kazaları riskine karşı vatandaşları uyardı.

Ankara Valiliğinden vatandaşlara "buzlanma ve don" uyarısı

Valiliğin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "İlimiz genelinde pazartesi ve salı günü sıcaklıkların sıfırın altında olacağı tahmin edilmektedir. Düşük sıcaklıklar ve pazartesi gecesi muhtemel kar yağışıyla don olayı beklendiğinden trafik kazası ile ulaşımda aksamalara karşı dikkatli ve tedbirli olunmasını rica ediyoruz." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER