HaberlerGündemAnkara'da yoğun kar yağışı trafikte zor anlar yaşattı

Ankara'da yoğun kar yağışı trafikte zor anlar yaşattı

Başkent Ankara'da pazartesi sabah saatlerinde başlayan kar yağışı, gece boyunca devam etti. Ankaralılar bu sabah bembeyaz bir örtüyle güne başladı.

Ankara'da yoğun kar yağışı trafikte zor anlar yaşattı

Pazartesi sabah saatlerinden itibaren başlayan kar yağışı gece boyunca devam ederken, sabaha uyanan Ankaralılar işe gitmek için evden çıkarken zor anlar yaşadı.

Kimi ana yollarda bile zor anlar yaşayan sürücüler ara yollardan ise neredeyse hareket edemedi.

Araçları adeta kara gömülen halk, uzun uğraşlar sonucu araçlarını temizleyip ana yollara girmek için çaba harcadı. Sürücüler trafikte de zor anlar yaşadı. Ulaşımın güçlükle sağlandığı başkentte birçok Ankaralı özel araçlarını çıkaramadı.

Şu saatlerde kar yağışı hafif bir şekilde devam ederken Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre Ankara'da gece saatlerine kadar kar yağışının devam edeceği ve hava sıcaklığının ise eksi 4 ila eksi 7 arasında değişeceği belirtiliyor.

Çarşamba günü hava sıcaklığının en düşük eksi 10, en yüksek ise eksi 3 olması tahmin ediliyor.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER