HaberlerGündemAnkara'da, satışı yasak olan yüklü miktarda elektronik sigara tütünü ele geçirildi

Ankara'da, satışı yasak olan yüklü miktarda elektronik sigara tütünü ele geçirildi

Ankara'nın Etimesgut ilçesinde, bir tıra düzenlenen operasyonda, Türkiye'de satışı yasak olan 28 bin 600 paket elektronik sigara tütünü ele geçirildi.

Ankara'da, satışı yasak olan yüklü miktarda elektronik sigara tütünü ele geçirildi

Şu ana kadar tek seferde ele geçirilen en yüksek elektronik sigara tütünü olarak kayıtlara geçen operasyonla alakalı Rusya uyruklu bir şüpheli gözaltına alındı.

Ankara İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada olayın detayları şöyle açıklandı:

"Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce 28 Aralık 2020 günü ilimiz Etimesgut ilçesinde bir tıra düzenlenen operasyonda, ülkemizde satışı yasaklanan heets marka 28 bin 600 paket kaçak elektronik sigara tütünü ele geçirilmiştir. Bu, Türkiye'de tek seferde ele geçirilen en yüksek elektronik sigara tütünü olarak kayıtlara geçmiştir. Gözaltına alınan Rusya uyruklu 1 şüpheli hakkında 5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu ve ilgili diğer kanunlar uyarınca işlem başlatılmıştır."

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER