HaberlerGündemAnkara'da, satışı yasak olan yüklü miktarda elektronik sigara tütünü ele geçirildi

Ankara'da, satışı yasak olan yüklü miktarda elektronik sigara tütünü ele geçirildi

Ankara'nın Etimesgut ilçesinde, bir tıra düzenlenen operasyonda, Türkiye'de satışı yasak olan 28 bin 600 paket elektronik sigara tütünü ele geçirildi.

Ankara'da, satışı yasak olan yüklü miktarda elektronik sigara tütünü ele geçirildi

Şu ana kadar tek seferde ele geçirilen en yüksek elektronik sigara tütünü olarak kayıtlara geçen operasyonla alakalı Rusya uyruklu bir şüpheli gözaltına alındı.

Ankara İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada olayın detayları şöyle açıklandı:

"Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce 28 Aralık 2020 günü ilimiz Etimesgut ilçesinde bir tıra düzenlenen operasyonda, ülkemizde satışı yasaklanan heets marka 28 bin 600 paket kaçak elektronik sigara tütünü ele geçirilmiştir. Bu, Türkiye'de tek seferde ele geçirilen en yüksek elektronik sigara tütünü olarak kayıtlara geçmiştir. Gözaltına alınan Rusya uyruklu 1 şüpheli hakkında 5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu ve ilgili diğer kanunlar uyarınca işlem başlatılmıştır."

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de “Eren-5” operasyonunda 53 sığınak ile 62 depo kullanılamaz hale getirildiMardin’de “Eren-5” operasyonunda 53 sığınak ile 62 depo kullanılamaz hale getirildiBirçok şahsı tefecilik yoluyla mağdur eden şahıs yakalandıBirçok şahsı tefecilik yoluyla mağdur eden şahıs yakalandıMARSU Genel Müdürü Altunkaynak: “Suya zam yapılmayacak”MARSU Genel Müdürü Altunkaynak: “Suya zam yapılmayacak”Latin Amerika ne demek? Latin Amerika neresi?Latin Amerika ne demek? Latin Amerika neresi?Şanlıurfa'da otomobilin çarptığı genç kız hayatını kaybettiŞanlıurfa'da otomobilin çarptığı genç kız hayatını kaybetti
SIRADAKİ HABER