HaberlerGündemAnkara'da FETÖ operasyonu: 4 gözaltı

Ankara'da FETÖ operasyonu: 4 gözaltı

Ankara'da örgüt evlerinde saklandıkları belirtilen FETÖ/PDY üyesi 5 şüpheliye yönelik düzenlenen eş zamanlı operasyonda 4 kişi yakalanırken, evlerde dijital materyal ile birlikte nakit para ele geçirildi.

Ankara'da FETÖ operasyonu: 4 gözaltı

Ankara Emniyet Müdürlüğünden konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada şu bilgilere yer verildi:

Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce 12 Şubat günü ilimizde gaygubet adı verilen örgüt evlerinde saklandıkları tespit edilen FETÖ/PDY terör örgütüne üye 5 şahsa yönelik gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonda, 4 şüpheli yakalanarak gözaltına alınmıştır. Operasyonda 63 bin 945 TL, 450 Euro, 500 Sterlin, bin 882 Dolar ve yasaklı yayınlara ait yazılı doküman ile dijital materyal ele geçirilmiştir.

Açıklamada, diğer şüphelinin yakalanmasına yönelik çalışmaların devam ettiği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER