HaberlerGündemAnkara'da bir binanın garajında 3 gencin cesedi bulundu

Ankara'da bir binanın garajında 3 gencin cesedi bulundu

Pursaklar ilçesi Yunus Emre Mahallesi Orhangazi Caddesi'ndeki 3 katlı bir apartmanın garajında bulunan cesetler Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.

Ankara'da bir binanın garajında 3 gencin cesedi bulundu

Ankara'da bir binanın garajında 3 gencin cesedi bulundu. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, 20-25 yaşlarındaki 3 gencin hayatını kaybettiğini belirledi.

Gençlerin ölüm nedenine dair herhangi bir açıklama yapılmazken, cenazeler otopsi işlemleri yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.

Ekipler olaya ilişkin soruşturma başlattı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER