HaberlerGündemAnkara'da 44 düzensiz göçmen yakalandı

Ankara'da 44 düzensiz göçmen yakalandı

Ankara'nın Altındağ, Gölbaşı, Mamak ilçeleri ile AŞTİ'de yapılan uygulamalarda, Afganistan, İran ve Özbekistan uyruklu 44 düzensiz göçmen yakalandı.

Ankara'da 44 düzensiz göçmen yakalandı

Ankara Emniyet Müdürlüğü, dün kentte yakalanan yabancı uyruklu düzensiz göçmenlerin sınır dışı edilmeleri için gerekli işlemlere başlandığını bildirdi.

Yapılan açıklamada, "Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğümüzce 5 Ocak 2021 günü Altındağ, Gölbaşı ve Mamak ilçeleri ile AŞTİ'de yapılan uygulamada 38'i Afganistan, 3'ü İran, 3'ü Özbekistan uyruklu 44 düzensiz göçmen yakalanmıştır. Yabancı şahısların sınır dışı edilmeleri için gerekli işlemler başlatılmıştır."

İLGİLİ HABERLER

Kırmızı ışıkta bekleyen otomobil yandıKırmızı ışıkta bekleyen otomobil yandıUyuşturucu ticaretinden 62 şüpheli yakalandıUyuşturucu ticaretinden 62 şüpheli yakalandıFahrettir Altun: Sosyal medya platformlarının ülkemize temsilci atamaları sevindiriciFahrettir Altun: Sosyal medya platformlarının ülkemize temsilci atamaları sevindiriciDiyarbakır’a tramvay ve El Cezeri Bilim Merkezi yapılacakDiyarbakır’a tramvay ve El Cezeri Bilim Merkezi yapılacakDiyarbakır'da yol ve beton boru çalışmaları devam ediyorDiyarbakır'da yol ve beton boru çalışmaları devam ediyor
SIRADAKİ HABER