HaberlerGündemAmbulansların kazası E-5'i kilitledi

Ambulansların kazası E-5'i kilitledi

Şirinevler E-5'te Yenibosna–Topkapı istikametinde seyreden iki ambulans kaza yaptı. Maddi hasarlı kaza sonucu trafik felç oldu. Kaza sonrası Yenibosna-Topkapı istikametinde trafik kilitledi. Karşı istikamette ise meraklı sürücüler yüzünden trafik durma noktasına geldi. Kaza, öğle saatlerinde Şirinevler E-5 Yenibosna–Topkapı istikametinde meydana geldi. Trafikte seyreden bir aracın sıkıştırması sonucu 34 TG 0754 plakalı ambulansa, 34 TK 4771 plakalı başka bir ambulans arkadan çarptı. Kaza nedeni

Ambulansların kazası E-5'i kilitledi
Şirinevler E-5'te Yenibosna–Topkapı istikametinde seyreden iki ambulans kaza yaptı. Maddi hasarlı kaza sonucu trafik felç oldu. Kaza sonrası Yenibosna-Topkapı istikametinde trafik kilitledi. Karşı istikamette ise meraklı sürücüler yüzünden trafik durma noktasına geldi.

Kaza, öğle saatlerinde Şirinevler E-5 Yenibosna–Topkapı istikametinde meydana geldi. Trafikte seyreden bir aracın sıkıştırması sonucu 34 TG 0754 plakalı ambulansa, 34 TK 4771 plakalı başka bir ambulans arkadan çarptı. Kaza nedeniyle E-5 trafiği kilitlendi. Kaza nedeniyle ambulanslarda bulunan hastalar uzun süre mahsur kaldı. Hastalar, kaza mahalline gelen başka bir ambulansa alınarak hastaneye sevk edildi. Ambulansların yoldan kaldırılmasının ardından E-5’teki trafik normala döndü.

Öte yandan ambulans kazalarının ardından E-5’te yan yolda da maddi hasarlı ikinci bir kaza meydana geldi. Yolda seyreden 34 BU 2602 plakalı araca, 34 UZB 02 plakalı bir başka araç arkadan çarptı. Hafif maddi hasarlı kazada Şirinevler-Topkapı istikametindeki yan yol trafiğini olumsuz etkiledi. Kaza yapan araçların yolun kenarına alınmasının ardından trafik normale döndü.

İLGİLİ HABERLER

Yapılandırma başvurusu için son hafta!Yapılandırma başvurusu için son hafta!Coronavirus halkı yöresel ürünlere yönlendirdiCoronavirus halkı yöresel ürünlere yönlendirdiİpekyolu'nda mermer yüklü kamyon şarampole devrildi: Sürücü ağır yaralandıİpekyolu'nda mermer yüklü kamyon şarampole devrildi: Sürücü ağır yaralandıVan'da PKK'ye ait silah ve mühimmat ele geçirildiVan'da PKK'ye ait silah ve mühimmat ele geçirildiGaziantep İtfaiyesi 2020’de 8 bin 498 olaya müdahale ettiGaziantep İtfaiyesi 2020’de 8 bin 498 olaya müdahale etti
SIRADAKİ HABER