HaberlerGündemAmbulans ile beton mikseri çarpıştı: 5 yaralı

Ambulans ile beton mikseri çarpıştı: 5 yaralı

Elazığ'da meydana gelen trafik kazasında yaralıları taşıyan ambulans, beton mikseri ile çarpıştı. Meydana gelen kazada 3'ü sağlık 5 kişi yaralandı.

Ambulans ile beton mikseri çarpıştı: 5 yaralı

Edinilen bilgiye göre, olay Elazığ-Keban yolunda meydana geldi. Başka bir kazadan 2 yaralıyı taşıyan 23 BB 291 plakalı ambulans, polis kontrolünü geçtikten sonra sürücüsünün ismi öğrenilmeyen 23 ABF 983 plakalı beton mikseri ile çarpıştı.

Kazada ambulansta bulunan 3 sağlıkçı ve ambulansın taşıdığı 2 yaralı olmak üzere 5 kişi yaralandı. Yaralılar olay yerine çağrılan ambulanslarla Elazığ'daki çeşitli hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER