HaberlerGündemAmatör Spor Haftası Kutlandı

Amatör Spor Haftası Kutlandı

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen etkinlikte amatör Spor Haftası kutlandı.

Amatör Spor Haftası Kutlandı
Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen etkinlikte amatör Spor Haftası kutlandı.

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü önünde başlayan yürüyüş, şehir turunun ardından tekrar başladığı noktada sona erdi. Amatör Spor Haftası kutlama etkinliğine Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Nihat Ekinciler, Muğla amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Top, Muğla’daki amatör spor branşlarının temsilcileri ve okullardan öğrenciler katıldı.

Ülke genelinde 30-06 Ekim tarihleri arasında kutlanan Amatör Spor Haftası etkinlikleri kortej yürüyüşü ile başladı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü önünde başlayan yürüyüş, Cumhuriyet Meydanı, Kız Meslek Lisesi önünden Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ve tekrar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü binası önünde sona erdi. Kortej yürüyüşünün ardından ASFK Başkanı Mehmet top ve Gençlik Hizmetleri eve Spor İl Müdür Vekili Nihat Ekinciler, sporcular ile birlikte Muğla Vali Yardımcısı Orhan Eyövge’yi makamında ziyaret etti.

İLGİLİ HABERLER

Doğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladı
SIRADAKİ HABER