HaberlerGündemAltun: "HDP, PKK'dan aldığı emirle hareket eden bir siyaset kuklasıdır"

Altun: "HDP, PKK'dan aldığı emirle hareket eden bir siyaset kuklasıdır"

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Buradan avazımız çıktığı kadar gür bir sesle haykırıyoruz. HDP demek PKK demektir." ifadesini kullandı.

Altun: "HDP, PKK'dan aldığı emirle hareket eden bir siyaset kuklasıdır"

Twitter hesabı üzerinden Altun, "Buradan avazımız çıktığı kadar gür bir sesle haykırıyoruz. HDP demek PKK demektir. HDP, PKK’dan aldığı emirle hareket eden bir siyaset kuklasıdır. Bu gerçeği bugün bir kere daha gördük. HDP ile olan ittifakları zarar görmesin diye PKK’nın adını dahi anamayanları da gördük." açıklamasında bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Ilısu Baraj Gölü’ne girilmemesi uyarısı yapıldıIlısu Baraj Gölü’ne girilmemesi uyarısı yapıldıElazığ'ın ilçelerinde arazi toplulaştırma çalışmaları devam ediyorElazığ'ın ilçelerinde arazi toplulaştırma çalışmaları devam ediyorMemur-Sen Gaziantep Şube Başkanı Gök’ten "Hocalı Katliamı" mesajıMemur-Sen Gaziantep Şube Başkanı Gök’ten "Hocalı Katliamı" mesajıMardin’de iki sığınakta yaşam ve gıda malzemesi ele geçirildiMardin’de iki sığınakta yaşam ve gıda malzemesi ele geçirildiMardin'de “UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı Çevrimiçi İstişare Toplantısı” gerçekleştirildiMardin'de “UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı Çevrimiçi İstişare Toplantısı” gerçekleştirildi
SIRADAKİ HABER